O Nas

Dbamy o wszystkie emocje. Jesteśmy HULE, a nasze produkty nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Zanim rozpoczęliśmy naszą przygodę z designem, dużo podróżowaliśmy, poznawaliśmy potencjał i właściwości naturalnych materiałów w warsztatach wybitnych rzemieślników, a w salach wykładowych krytycznie analizowaliśmy relacje designu i sztuki w różnych aspektach cywilizacyjnych. Przede wszystkim poznaliśmy ludzi. Nawiązaliśmy z nimi relacje, doświadczyliśmy emocji, poszerzyliśmy naszą świadomość.

Bartosz Hulewicz - founder & designer

Relacje

Zdefiniowanie relacji pomiędzy designem, rzemiosłem i człowiekiem zaowocowało powstaniem HULE.

Kierując się ponadczasowymi ideami Bauhausu, proces powstawania naszych produktów traktujemy całościowo. Relacja pomiędzy procesem projektowania, doborem materiałów i samym produktem jest dla nas tak samo ważna, jak relacja pomiędzy projektantami, rzemieślnikami, użytkownikami i środowiskiem naturalnym. Tworzone przez nas elementy wyposażenia wnętrz nawiązują do organizowanej przez nie przestrzeni i nadają jej niepowtarzalny charakter.

Jesteśmy świadomi wagi dobrych relacji, dlatego działalność HULE nie ogranicza się do produkcji mebli i sprzętu oświetleniowego. W każdym aspekcie naszej działalności staramy się widzieć szerszy kontekst, bo w głębi duszy wiemy, że wszyscy jesteśmy częścią większej całości.

Emocje

Inspirujące formy, świeże kolory, intrygujące oświetlenie – fascynujące wnętrza budzą pozytywne emocje. Dzięki nim stajemy się szczęśliwsi i uszczęśliwiamy innych. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty HULE nie tylko intrygowały, ale także dawały poczucie bezpieczeństwa i komfortu, ułatwiały codzienne funkcjonowanie i pozwalały w pełni cieszyć się życiem. Nasze meble i lampy to suma doświadczenia i wiedzy projektowej ich twórców, biegłości rzemieślników i jakości materiałów. Nic więc dziwnego, że nasze produkty wzbudzają pozytywne emocje wśród osób, które je stosują. Jesteśmy dumni z produktów, które produkujemy. Nie stosujemy fornirów, pokazujemy nasze cenne komponenty – drewno, sklejkę i metal, bo nie mamy nic do ukrycia. Tworzymy z radością tworzenia i wierzymy, że dobry, przemyślany design to nie tylko kwestia jakości, ergonomii i ekologii, ale przede wszystkim to sposób na zaklęcie emocji w materiale.

Świadomość

Dzisiejsza gospodarka opiera się na produktach jednorazowego użytku. Zaśmieca i szkodzi środowisku, wytwarzając na dużą skalę przedmioty, które same zamieniają się w śmieci. Misją HULE jest tworzenie produktów, które będą w stanie oprzeć się upływowi czasu. Nasze meble i lampy są zaprojektowane i wykonane tak, aby służyły przez wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Aby zapewnić im jeszcze dłuższe życie, naprawiamy je. Wynajmujemy również HULE, aby były jeszcze bardziej dostępne. Ponieważ używamy naturalnych, szlachetnych materiałów, sam proces produkcji jest przyjazny dla środowiska, a produkty HULE starzeją się z gracją. Po zakończeniu swojego użytecznego, pięknego, długiego życia nasze produkty nie są obciążeniem dla środowiska – po prostu w naturalny sposób włączają się w odwieczny cykl życia.